środa, 13 maja 2020

Bądź jak Frodo lub Aragorn

Sytuacja, która nastąpiła w marcu w naszym kraju, zaskoczyła wszystkich rodziców. Dzieci już przez 2 miesiące większość czasu spędzają w domach. Docierają do nas sygnały, że sytuacja jest pod kontrolą, co daje nadzieję na to, że wakacje będą chociaż po części takie, jakie znamy. W związku z tym chcemy przedstawić propozycję dla dzieci i młodzieży z Wrocławia i okolic.


Wakacje nie mogą być czasem "nicnierobienia". Okres ten ma być pożyteczny dla dzieci i młodzieży. Aktywny wypoczynek to coś, co jest najbardziej wartościowe dla wszystkich wypoczywających. Dodatkowo - mogą się oni nauczyć nowych umiejętności, spędzić czas z rówieśnikami, nie korzystając w tym czasie z tabletów, czy smartfonów. Przygody, nauka praktycznych umiejętności, wcielenie się w bohaterów, zdrowa rywalizacja, nowe przyjaźnie.... A wszystko zgodnie z zasadami bezpieczeństwa pod okiem doświadczonych wychowawców. 

Najwięcej dają rodzinne wyjazdy, ale oczywistym jest, że mało kto może sobie pozwolić na dwumiesięczny wyjazd.
Czy Twoja córka poradziłaby sobie w lesie, gdyby się zgubiła?
Czy Twój syn był kiedyś uczestnikiem Wyprawy Drużyny Pierścienia?
Już w lipcu i sierpniu będzie to do zrealizowania!

Na chwilę obecną proponujemy 4 rodzaje szkoleń oraz 4 rodzaje wypraw, wszystkie dostosowane do wieku uczestników. W większości są to wycieczki jednodniowe do lasów na terenie Wrocławia lub na jego granicach. Jest również możliwość zdobycia Ślęży oraz Śnieżki (jeśli szlak będzie zamknięty, będzie to inny szczyt sudecki). 
Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:
- wiek 7-10 lat: tutaj - Hobbici
- wiek 10-12 lat: tutaj - Krasnoludowie
- wiek 13-17 lat: tutaj: Elfowie

Przy każdej propozycji szkolenia lub wyprawy jest krótki opis, wstępny koszt oraz dostępne aktualnie terminy. Koszt może ulec zmianie - mamy przygotowane promocje w przypadku zachęcenia znajomych (zawsze lepiej w takiej wyprawie wziąć udział z kolegą, wszak Frodo wybrał Sama), w przypadku rodzeństwa lub dużego zainteresowania danym szkoleniem lub wyprawą. Jeśli któreś ze szkoleń będzie się cieszyło szczególnym zainteresowaniem, jest możliwość dodania kolejnych terminów. Sytuacja w kraju jest zmienna, do pewnej dynamiki się już przyzwyczailiśmy, więc prosimy o bycie gotowymi na zmiany!

Procedura zapisu na konkretne szkolenia i wyprawy jest następująca:
1. Wybór szkoleń/wypraw, którymi rodzice i dziecko są zainteresowani i wypełnienie krótkiego formularza (każda grupa wiekowa ma oddzielny formularz dostępny na podstronie).
2. Oczekiwanie na potwierdzenie zgłoszenia oraz szczegółowe informacje, w tym szczegóły dotyczące umowy, płatności, ekwipunku oraz możliwości ubezpieczenia. Potwierdzenie jest równoznaczne z tym, że dziecko jest zapisane na wydarzenie i że jeśli nie nastąpią nieprzewidziane okoliczności, dojdzie ono do skutku.
3. Realizacja wycieczki zostanie potwierdzona na 14 dni przed jej planowanym terminem wraz z informacjami, jak się trzeba przygotować.

Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy się dobrze bawić, a dzieci i młodzież z Wrocławia spędzi pożytecznie ten czas i zapomni o stresach wiosennych związanych z niecodzienną sytuacją w szkołach! LATO należy do NAS!!!

W razie pytań - prosimy o wiadomość - otojestem.mpp@gmail.com
Z góry dziękujemy za zaufanie!!!
Ekipa OTO Jestem.

9 komentarzy:

 1. Blisko mnie jest Wioska Hobbitów, więc lubimy takie klimaty, bo co roku jeździmy na Urodziny Bilba!

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, ciekawe kiedy Bilbo zniknie :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny pomysł na czas w lesie. Nie taki zwykły spacer, dzieciaki się nie nudzą.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny pomysł na czas w lesie.

  OdpowiedzUsuń
 5. My póki co organizujemy sobie wyprawy we własnym zakresie - ale na przyszłość opcja warta zapamiętania :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiamy wycieczki do lasu :) A na śnieżce byłam wieki temu i właśnie w te wakacje mieliśmy w planach rodzinny wyjazd w Karkonosze. Zobaczymy co będzie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Super praktyczny wpis. U nas na razie powolne planowanie atrakcji na następne miesiące...

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzięki! Taki był zamysł - aby był praktyczny i wszystko w jednym miejscu, powinno to ułatwić decyzję :) Powodzenia w planowaniu!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetna alternatywa dla tych, co lubią blisko natury! Udanych wypraw życzę!

  OdpowiedzUsuń